Diş Beyazlatma

Ucuz Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma - Lazerle Bleaching veya Ev Tipi

Dişler bazı nedenlerden dolayı eski beyazlığını özleten bir hale gelebilir. Sağlık sorunları, bakımsızlık gibi durumlar renklerinde değişmeler meydana getirebilir. Aynı zamanda uzun zamandan beri alkol ve sigara tüketen kişilerde, çay ve kahve tiryakilerinde de bu durumun görülmesi kaçınılmazdır. Diş beyazlatma tedavisi bu sorunlardan dolayı meydana gelen sararmaların önüne geçmek adına yapılan bir uygulamadır. Bu sayede uzun zamandan beri büyük bir dert haline gelen sararmalarda önemli gelişmeler alınır. Bunlar sağlıklı bir şekilde aşındırılmadan istenilen beyazlığa bu şekilde getirilir.

Uygulamanın Yapılışı:
Bu tedavi şeklinde yapının üzerini kaplayan görüntünün ortadan kaldırılması sağlanır. Bu şekilde dişlerin içine sinmiş olan görüntünün düzeltilmesi söz konusu olacaktır. İnsanların kendi imkanlarıyla ne yazık ki, bu sorunu ortadan kaldırabilmesi mümkün değildir. Ama bu yöntem kalıcı beyazlığı kısa süre içinde elde etmenizi sağlar.

Bu tedavi şekline başlanmadan önce, taş temizliğine geçilir. Ardından bu uygulamanın daha sağlıklı bir şekilde ortaya çıkması mümkün olacaktır. Klinik ortamında yapılan beyazlatma, lazer yardımı ile gerçekleştirilir. Lazerin uygulanmasından önce, yapının üzerine beyazlatıcı bir jel sürülür. Jel sürülen bölgenin üstüne daha sonra da lazer uygulanmaktadır. Lazer işlemi kesinlikle dişlere zarar veren bir uygulama değildir. Dişlere sürülen jel de dişlere zarar verecek bir içeriğe sahip değildir. Sadece lazer ışığı yardımıyla beyazlatıcı etkisi ortaya çıkan bir jeldir. Bu yüzden korkulacak ve endişe edilecek bir durum yoktur. Bu uygulamanın bir saat boyunca devam etmesi söz konusu olabilir. Bir saatin ardından ise gözle görülür şekilde beyazlık elde edilecektir. Tabi bazı hastalarda çok fazla sararma olduğu için, tek seans yeterli gelmeyebilir. Bu durumda birkaç seans eşliğinde bu sorunun ortadan kaldırılması sağlanabilir. Diğer tekniklere göre daha hızlı ve ekonomik sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden günümüzün en çok tercih edilen alanlarından biri haline gelmiştir.

Bu Tekniğin Avantajları:
Ağız en çok dikkati çeken yerlerden biri olduğu için, buranın bakımına da önem vermek gerekecektir. Burada meydana gelen bir sıkıntı tüm yüzün güzelliğini alıp götüren şeylerden biri olur. Özellikle sarılık bu konuda istenmeyen durumların başında gelir. O yüzden sarılık sorunundan kesin olarak kurtulmak gerekecektir. Kalıcı şekilde bu sorundan kurtulmanızı sağlayacak bu tedavi şekli, uygun fiyatlı yönüyle de pek çok insanın seçtiği bir yol haline gelmiştir. Aynı zamanda sağlıklı bir yöntem olduğu için kullanılmasında herhangi bir sorun yoktur. Diğer beyazlatma yöntemleri dişlerin yapısına zarar verebilecek özellikler içerebilir. Ama bu teknik aşındırma yöntemine dayalı olmadığı için, can sıkıcı konularında önüne geçmiş durumdadır. Evde uygulanan tekniklerde olduğu gibi aylarca beklemenizi gerektirecek bir durum yaşamazsınız. Çünkü seans sonrası anında sonuç verecektir. Bu yüzden zaman kazanmak ve daha etkili bir sonuç almak için bu tedavi şekline başvurmanız doğru olacaktır.